Супровід

Якщо Вам потрібна людина  яка б склала  компанію під час вашого перебування в Одесі, або щоб здійснювала телефонні дзвінки замість вас. Якщо немає  часу для шопінгу, не знаєте як дістатися в потрібне місце, або ж  просто сумуєте, послуга – супроводження  саме для Вас.

Наша молода і активна команда із задоволенням надасть Вам допомогу у всіх сферах життя і бізнесу в Одесі. Наша команда добре кваліфікованих та  талановитих молодих людей пропонує Вам послугу особистого помічника і супроводжуючого по Одесі. Основна мета - це зробити Ваш відпочинок приємним, безпечним і цікавим. Ми намагатимемося ознайомити Вас з останніми новинами Одеського життя, будемо супроводжувати і перекладати для Вас під час ділових зустрічей, познайомимо Вас з визначними пам'ятками міста, допоможемо вам замовити, вибрати або купити все, що Вам буде необхідно.

Якщо Ви або хтось із ваших знайомих плануєте відвідати Одесу, будьте впевненими ми зробимо все можливе, щоб Ви відчували себе захищеними і були повністю ознайомлені з українською культурою та Одеським життям.

Туристичний Інфоцентр Free Tours Odessa пропонує Вам послугу супровід з перекладачами основних європейських мов:

Англійська

 

Німецька

 

французька

 

Італійська

 

Іспанська

 

Вас будуть супроводжувати наші перекладачі.

Найближчі екскурсії

Екскурсії проводяться по індивідуальному замовленню, через нашу сторінку у мережі Facebook.

 

Місце збору групи і початку екскурсіі:

Туристичний Інформаційний Центр

Free Tours Odessa

Вул. Гаванна 10 з боку Горсаду

Орієнтир - незвичайний велосипед