Розміщення

Якщо Ви шукаєте бюджетний  варіант проживання в Одесі і не віддаєте перевагу дорогим готелям та пансіонатам, а навпаки в пошуках чогось простішого - проживання в хостелі, або якому небудь санаторії або ж квартирі. Ми зможемо з радістю відгукнуться на ваше побажання і підібрати Вам необхідне житло в Одесі, з урахуванням всіх потрібних вимог і побажань.

 

Туристичний Інфоцентр Free Tours Odessa пропонує Вам великий вибір бюджетних і преміум-класу квартир, хостелів, апартаментів, баз відпочинку як у самому місті так і в окрузі. Телефонуйте нам у будь-який час, щоб зробити замовлення або звернутися за допомогою.

 

Види житла які ми можемо Вам запропонувати:

 

Готель – найпоширеніше та  традиційне місце  проживання туристів. Готель надає мебльовані кімнати з додатковими послугами (прибирання кімнати, охорона, сейф, парковка). Зазвичай сніданок входить у вартість номеру.

 

Аппарт-готель - це один з найбільш комфортабельних видів житла. Приміщення складається з декількох кімнат і кухні. По суті це квартира, яка пропонується в найм. Ви не пов'язані з розпорядком кухні готелю, контакти з обслуговуючим персоналом мінімальні. На кілька днів ви повноправний господар квартири.

 

Гестхаусах - це невеликий готель з кімнатами на 1,2,3 осіб. Зазвичай сервісу немає  ніякого.  Плату за житло можуть взяти відразу за всі дні проживання. У номері є все необхідне: ліжко, туалет, душ, вентилятор, тумбочка. Часто на даху знаходиться кафе, де можна недорого поїсти.

 

Хостел - популярний  серед студентів, подорожуючих групами, паломників і спортивних груп. Це готель, що надає постояльцям кімнату з проживанням зазвичай від 2 до 8 осіб.

 

Апартаменти (квартира)  - зручний варіант проживання для туристів. Квартира надається на час оренди і здійснюється щодобова оплата.

 

 

Has no content to show!
Резервирование номера
Фамилия (*)
Invalid Input
Имя (*)
Invalid Input
e-mail (*)
Вы неправильно ввели Ваш e-mail
Страна (*)
Invalid Input
Город (*)
Invalid Input
телефон (*)
Invalid Input
Дата (*)
Invalid Input
Дата отъезда (*)
Invalid Input
Категория размещения (*)
Invalid Input
Количество взрослых (*)
Invalid Input
Количество детей
Invalid Input
Отправить   

Найближчі екскурсії

Екскурсії проводяться по індивідуальному замовленню, через нашу сторінку у мережі Facebook.

 

Місце збору групи і початку екскурсіі:

Туристичний Інформаційний Центр

Free Tours Odessa

Вул. Гаванна 10 з боку Горсаду

Орієнтир - незвичайний велосипед