Пішохідні екскурсії Odessa Free Tours

Екскурсії проводяться по індивідуальному замовленню, через нашу сторінку у мережі Facebook.

Основне завдання проекту Free Tours - зробити Одесу доступною для всіх туристів незалежно від їхнього бюджету і часу, який вони планують провести в Одесі. Free Tours - це хороша можливість для туристів з різних країн дізнатися про  Одесу і цікаво провести час з  гідами волонтерського руху Free Tours, екскурсії проводяться англійською, російською та українською мовою.   

Мета нашого руху - показати Вам наше улюблене місто в усіх його барвах і масштабах. Учасники нашого проекту - це молоді та цікаві люди, які добре володіють знаннями з історії міста, а також можуть Вам підсказати, як урізноманітнити Ваш відпочинок.

 web: www.infocenter.odessa.ua

 facebook: Free.Tours.Odessa 

 

 

Під час екскурсії ми покажемо вам найвідоміші пам'ятки старого міста, починаючи від Приморського бульвару - набережна, де відкривається мальовнича панорама Одеси   та  достатньо  історичних  та архітектурних пам'яток. Закінчується наш тур в Міському Саду, в будівлі нашого Туристичного Інфоцентру Free Tours Odessa. У ході екскурсії  Ви побачите відомі архітектурні пам'ятки Одеси, такі як - Оперний театр, Шахський і Воронцовський палац, Будинок з однією стіною, будинок з Атлантами, а також почуєте багато цікавих історій про створення міста і його особливості. Також включає прогулянку по самому серцю Одеси з його головною вулицею Дерибасівською. У ході екскурсії ви побачите: Катеринінську  площу, пам'ятник Йосифу де Рібасу і засновнику есперанто Лазарю (Людвігу) Марковичу Заменгофу, Спасо-Преображенський собор, Міський сад з його унікальними пам'ятками та історією.

 

Пам'ятки, які Ви побачите під час екскурсії!

 

Primorskiy Boulevard (Seaside Boulevard)Міський бульвар - одна з найкрасивіших вулиць Одеси, улюблене місце для прогулянок місцевих жителів та туристів. Засаджений столітніми платанами, каштанами, кленами і липами, пішохідний бульвар проходить над урвищем паралельно берегу моря. Серед низки будівель у стилі класицизму і раннього італійського ренесансу,які формують головний морський фасад Одеси, особливе місце займає готель "Лондонський", в якій зупинялися багато знаменитостей. Головною прикрасою Приморського бульвару є Потьомкінські сходи налічує 192 сходинки, що спускається до морвокзалу. Над сходами встановлено пам'ятник самому знаменитому одеському градоначальнику Арману де Рішельє (Дюку). На бульварі виявлені фрагменти античного поселення V-III ст. до н.е., над археологічним розкопками споруджено скляний павільйон.

 

 

Odessa Opera TheatreОдеський театр опери та балету.У кожному місті є свій символ. Символ - це місце, куди першим ділом ведуть туристів і приїжджають фотографуватися молодята. Символ - це об'єкт, який зображують на футболках, листівках і магнітах. В Одесі таким символом є Одеський оперний театр. Будівля, побудована в 1884-1887 роках, є одним з найчудовіших у Європі архітектурних споруд. Театр прикрашений скульптурними групами, з зображають музи - покровительки театру, музики, танцю, комедії і трагедії. Відвідування цього театру залишає незабутнє враження. Театр знаменитий своєю історією. У ньому бували видатні письменники і композитори, на його сцені виступали великі співаки Шаляпін, Карузо,Собінов.

 

 

 

 

- Shah's PalaceШахським палацом в Одесі називають неготичну будівлю на крутому обриві в самому початку вулиці Гоголя, оскільки будівлю  колись дійсно орендував перський шах. Побудований палац у 1851-52 рр.. за проектом архітектора Ф. Гонсіоровського для польського шляхтича З. Бржозовского, а останнім власником був граф І. Шенбек. Частина приміщень здавалася в оренду. З 1909 по 1917 р. в палаці жив перський шах Мухаммед Алі, який втік до Одеси під час  революції в Ірані. За легендою, з початком революції в Росії він також виїхав з країни, на цей раз, залишивши  свій гарем. У радянські часи в "шахського палаці" розташовувався Будинок народної творчості. Деякий час в відреставрованій будівлі розташовувався головний офіс Морського транспортного банку.

 

 

 

Vorontsov PalaceВоронцовський палац, збудований в 1826 р. за проектом місцевого архітектора Боффо, побудований в північно-західній частині Приморського бульвару. Цейфланг являє  собою високо піднятий  над морем виступ, який різко обривається в бік Військового спуску та  порту.

Вся садиба складається з головного будинку, поверненого однією стороною до бульвару, великого флігеля, під прямим кутом прибудованого до палацу з вікнами, поверненими у двір, а не до моря, великого двору, що відокремлює названі будинки від згадуваних вище конюшень, і, нарешті, великої напівкруглоїбудівлі самих конюшень, що вражають всередині своєю висотою і архітектурною химерністю стелі. Колись перед палацом знаходився сад, що спускався до моря по схилу. На самому краю обриву і зараз ще височіє прекрасна колонада, створена десятьма парами потужніх колон доричного ордена:її далеко видно при наближенні до Одеси морем. Біля неї знаходиться ,часів Воронцова ,мармуровий фонтан.

 

 

 

Deribasovskaya Street

 

 

Вулиця Дерибасівська  названа в честь одного з  засновників міста Іосифа де Рибаса. В даний час значна  частина вулиці  примикає до  Грецькоїплощі  та  є пішохідною , разом з прилеглим до неї Міським Садом є однією  з найулюбленіших місць для відпочинку і прогулянок жителів і гостей міста.

 

 

 

 

City GardenМіський Сад - гарна площа з рожевими клумбами, фонтаном, альтанкою серед дерев-ровесників міста. Це свого роду музей під відкритим небом, картинна галерея, куди приходять одесити не стільки для того, щоб щось купити, скільки відпочити душею біля улюблених пейзажів.

 

Тут, в Міському Саду, можна знайти дванадцятий стілець роботи Гамбса, що належав мадам Пєтуховій - тещі Кіси Вороб'янінова, який таки виявився золотим, пам'ятник Утьосова на лавочці, пам'ятник Уточкіну і безліч різних експонатів пропонує Вам затишний куточок Одеси. У цьому може переконатися кожен, хто відвідає Міський Міський Сад Одеси.

 

 

Cathedral SquareСоборна площа, або Соборка, як її скорочено називають одесити. Це площа, яка розташована в центрі міста. Її назва походить з розташування на її території Спасо-Преображенського собору. Вперше її згадують в 1828 р., і хоча її назва не раз змінювалося: Преображенська, Плац-Парад, площа Червоної армії, потім Радянської армії, і, нарешті, Соборна, вона назавжди залишиться в пам'яті, як одеситів, так і мандрівників, як Соборна. На ній розташована одна з одеських пам'яток - виставка-продаж різних сувенірних. Походивши, поторгувавшись можна прикупити щось з одеських сувенірів, тут же можна вибрати картину, отримати свій портрет, щойно намальований художником.

 

 

 

Всі ці пам'ятки та інші Ви зможете побачити на нашій екскурсіїFREE TOURS. Позитивні  емоції та гарний настрій ми Вам забезпечимо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найближчі екскурсії

Екскурсії проводяться по індивідуальному замовленню, через нашу сторінку у мережі Facebook.

 

Місце збору групи і початку екскурсіі:

Туристичний Інформаційний Центр

Free Tours Odessa

Вул. Гаванна 10 з боку Горсаду

Орієнтир - незвичайний велосипед